Πολλές οι ελπίδες για να γίνει καλά σκυλίτσα που βρέθηκε στα σκουπίδια στα Λαγυνά Θεσσαλονίκης (βίντεο)
Πολλές ελπίδες για να βελτιωθεί η κατάσταση της υγείας της έχει η σκυλίτσα που από τις 23 Μαρτίου νοσηλεύεται στην Κτηνιατρική Κλινική του Κυριάκου Αγαθαγγελίδη…
Κυριε δημαρχε κ εγω καταδικαζω αυτο το γεγονος αλλα πανω απο ολα βαζω την υγεια τον παιδιων μου.Μην καθεστε με σταυρομενα χερια... σε καθημερινη βαση οπως εχουμε το φαγητο εχουμε κ τη χρηση των αλοιφων γιατι τα παιδια μας γυρνανε απο το σχολειο κουναβων γεματα Φ Λ Ο Υ Μ Π Ε Σ....... Απο τη μια τα αδεσποτα γεματα ψιλους να τριγυριζουν μεσα στην αυλη του σχολειου κ απο την αλλη οι καμπιες στα δεντρα που μενουν αψεκαστα Δεκεμβριο μηνα ενω σε ολα τα σχολεια οι ψεκασμοι εγιναν τον Οκτωμβριο... Αν εχετε λοιπον ευαισθησια δειχτε την πρωτα στα παιδια κ μετα ζωα..
Πώωω πω πω πόσο θα κουράστηκε… Ξέρεις τι κουραστικό είναι να πεις στη γραμματέα σου ΄΄Γράψε ότι καταδικάζουμε κλπ κλπ… κατάλαβες…΄΄ και να ακούσεις την απάντηση ΄΄Μάλιστα κύριε δήμαρχε ξέρω.΄΄ Σε πονάει η μέση για μια εβδομάδα.