Ζαγορά Μαγνησίας: Βρήκε σκύλο ζωντανό κρεμασμένο σε δέντρο με φαγωμένα τα πόδια!
Mέσω facebook η Έρη Ζιάκα, η οποία είναι πρόεδρος της μη κερδοσκοπικής εταιρίας «Φιλόζωοι Ανατολικού Πηλίου», έκανε γνωστό πως σήμερα ένας σκύλος εντοπίστηκε ζωντανός, κρεμασμένος…
Μπράβο του και μακάρι να ήταν ο κανόνας κι όχι η εξαίρεση.
Χιλια μπραβο στον ανθρωπο δεν ειναι αρκετα. Μπραβο και στην κ Ελενη Ηλιοπουλου που εγραψε το αρθρο.τετοιες ιστοριες ανθρωπιας πρεπει να γινονται γνωστες, Φωτεινα παραδειγματα στους χαλεπους καιρους μας. Που ειναι οι φιλοζωοι να συγχαρουν εναν τετοιον ανθρωπο που σε αλλα αρθρα με κακοποιησεις σπαυδουν αμεσως να καταραστουν ή να παραστησουν τους ειδημονες;