Αδιαφορούσαν για την σκελετωμένη σκυλίτσα που περιφερόταν στο κέντρο του Κερατσινίου
Στο κέντρο του Κερατσινίου Αττικής τριγυρνούσε εδώ και πολύ καιρό η σχεδόν τυφλή και σκελετωμένη σκυλίτσα, που βλέπετε στις φωτογραφίες, και μόνο όταν ενημερώθηκε ο Ζωοφιλικός Σύλλογος Περάματος (ΖΩ.ΣΥ.ΠΕ.) προσφέρθηκε στο άρρωστο ζώο ουσιαστική βοήθεια καθώς έως τότε όλοι αδιαφορούσαν.
και στην κασο το παστουρωμα δινει και παιρνει... Μηνυσεις σε ολα τα αναισθητα διποδα μεχρι να στρωσουνε