Δήμος Ρόδου: Τα Dama dama στο Δημοτικό Ελαφοκομείο είχαν εγκαταλειφθεί για μήνες
Τα Dama dama στο Δημοτικό Ελαφοκομείο είχαν εγκαταλειφθεί για μήνες επισημαίνει σε ανακοίνωση του ο Δήμος Ρόδου και ουσιαστικά παραδέχεται αυτό που έλεγαν και αποκάλυψαν…
Na timorounte aftoi pou poulane
Foles. Kai opios agoraze na dixni taftotita sta farmakia. Theloun kremasma ta
Terata pote tha simorfothoun aftoi pou legonte ellines. Oi Tourkoi sta Zoa eine pio Politismenoi NTROPIS STO KRATOS POU DEN EPEMBENI SE AFTOUS NA Plironoun PROSTIMA KAI. FILKI.
Ti na pi kanis?kathimerina i neo eLLines skotonoune zoa me to etsi goustaro k i Astinomia k i Dimoi k i kivernisi eine theates.Afto den exi sxesi me tin ikonomia ala me tin tragiki ikona ton palion k neon pou den exoune sevasmo gia ta zoa.