Ο Βίκτωρας βλέπει και ντοκιμαντέρ!
Ο Βίκτωρας δεν διαφέρει σε τίποτα από όλες εκείνες τις γάτες που ζουν καλά υπό φυσιολογικές συνθήκες σε κανονικά σπίτια και έχουν επί της ουσίας τα προβλήματα τους λυμένα. Αφού άλλος τρέχει για να φέρει την τροφή και το νερό.
Η όλη κατάσταση στο Βόλο με τις κατάφωρες παραβιάσεις της ελληνικής και ευρωπαϊκής νομοθεσίας από τον Μπέο όσον αφορά στα αδέσποτα, πρέπει να φτάσει στα ευρωπαϊκά δικαστήρια. Στην πόλη έχει συντελεστεί ένα απίστευτο πογκρόμ εναντίον των αδεσπότων και γι'αυτό και μόνο οφείλει να διασυρθεί πανευρωπαϊκά. Και το πρόστιμο να το πληρώσει ο δήμος Βόλου και να μην επιβαρυνθεί το ελληνικό κράτος από τις παρανομίες του αρχιμαφιόζου!
kalo. alla dystixos kanenas ellhnaras den prokeitai na eyaisthitopoeithei me to safestato mhnima. dystixos.