Κρήτη: Καταγγέλλουν τη μαζική δηλητηρίαση ζώων με φόλες στη Νέα Χώρα Χανίων (βίντεο)
Μέσω facebook η Λήδα Σηφοδασκαλάκη, εθελόντρια του Φιλοζωικού Συλλόγου Χανίων «Η ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΤΩΝ ΖΩΩΝ», έκανε γνωστή στις 29 Δεκεμβρίου τη μαζική δηλητηρίαση ζώων στη Νέα…
Κανίβαλοι!
Κακό ψόφο σιχάματα, βρωμοχωριάτες! Είδος διακριτό από την γενική κατηγορία των ανθρώπων της επαρχίας. Σκ@τοχωριάτες= ελεεινά υποκείμενα, αγράμματα ντουβάρια που καταπιέζουν και κακοποιούν ανθρώπους και ζώα σε περιοχές εκτός αστικών κέντρων για να αποδείξουν τον πολλά βαρύ ανδρισμό τους για τον οποίο προφανώς δεν είναι καθόλου βέβαιοι...Από κοντά και καμιά Χάιδω της περιοχής με τον διακαή πόθο να αναπαραχθεί με κάποιο από αυτά τα ανθρωποειδή. Απομονώστε τους, μαρκάρετέ τους, όπως αυτοί κάνουν στα ζώα "τους" (!!! από πού κι ως πού "τους";;;).
Monstres are growing up in Hellas. I hate all animal abuse !