Προκαταρκτική εξέταση από την Εισαγγελία Πρωτοδικών Ρόδου για τις 3 γυναίκες που έκλεισαν γάτες σε σακούλες & τις πέταξαν στην Καλλιθέα ετοιμοθάνατες
Ο εισαγγελέας υπηρεσίας της Εισαγγελίας Πρωτοδικών Ρόδου διέταξε σήμερα την διενέργεια προκαταρκτικής εξέτασης για την διερεύνηση της καταγγελίας της κακοποίησης γατιών (και θανάτωσης) από 3…
η και(παλι απ την σελιδα που διαβασα για την κα Κουρελλου) Tηλ.: 6979 090 513, 210 60 22 359, E-mail: [email protected]>>ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΙΠΠΟΕΙΔΩΝ...ευχαριστω για τον χρονο σας και ελπιζω να γινει κατι γι'αυτα τα ζωντανα!
Βρηκα στο διαδικτυο οτι υπαρχει ραντσο της κας Νανσυ Κουρελλου στην Αγια Αννα στην ευβοια που ασχολειται με εγκαταλελειμμενα ιπποειδη...Θα στειλω ενα mail με το τηλ της κα Κωσταντινου...νομιζω οτι ειναι οτι καλυτερο μπορει να γινει γι αυτα τα ζωα...(αν δεν εχει γινει ηδη κατι) ευχαριστω..
Πόσο μαλάκας πρέπει να είσαι για να συμπεριφέρεσαι έτσι στα ζώα που έχεις στη δουλειά σου & σε βοηθάνε να βγάλεις ένα κομμάτι ψωμί, να μη μιλήσουμε για τα αδέσποτα,που εγκαταλείπονται στους δρόμους,τόση ανευθυνότητα πια.