«Θα το κόψω το κάπνισμα…»
Η γάτα της Μένης είναι διαρκώς αποφασισμένη να το κόψει το κάπνισμα… Ξεκινάει πάντα κομματιάζοντας το πακέτο…
Η φωτογραφία του Λευτέρη Ράντου της Ελληνικής Ορνιθολογικής Εταιρίας με τους υπέροχους παπαγάλους που ζουν ελεύθεροι στο Μητροπολιτικό Πάρκο Περιβαλλοντικών και Εκπαιδευτικών Δραστηριοτήτων και Ανάπτυξης Κοινωνικής Οικονομίας «Αντώνης Τρίτσης» στο Ίλιον Αττικής.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr