Πυροβόλησε και τύφλωσε την σκυλίτσα στο Βέλο Κορινθίας
Στο κτηνιατρείο του Πέτρου Καραμανέα στην Κόρινθο μεταφέρθηκε από μέλη του Φιλοζωικού και Πολιτιστικού Συλλόγου «Σχέσεις Στοργής» η σκυλίτσα η οποία πυροβολήθηκε σήμερα το πρωί στο κεφάλι στο Βέλο Κορινθίας.
ΟΤΑΝ ΕΝΑΣ ΚΥΝΙΓΟΣ ΚΑΤΑΛΑΘΟΣ ΣΚΟΤΩΝΕΤΕ Η ΤΡΑΥΜΑΤΙΖΕΤΕ ΕΧΩ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΟ ΑΠΟ ΧΑΡΑ ΚΟΠΡΗΤΕΣ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΟΜΠΗ...ΠΡΑΒΩΣΑς ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΩΣΑΤΕ
ειναι ενταξει το σκυλακι?
Moro mu esy!!!! vlepeis tin apogoithevsi mesa sta matia tou!!!!!
ΕΙΜΑΙ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΠΟΥ ΜΕΝΟ ΣΤΗΝ ΜΕΛΒΟΥΡΝΗ ΚΑΙ ΔΥΣΤΕΙΧΟΣ ΝΙΟΘΩ ΜΕΓΑΛΕΙ ΝΤΡΟΠΗ ΝΑ ΜΕ ΑΠΟΚΑΛΟΥΝ ΕΔΩ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΞΕΥΤΙΛΙΚΙΑ ΠΟΥ ΒΛΟΥΠΟΥΜΑΙ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΦΙΛΟΤΙΜΟ ΝΑ ΝΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΡΜΟΔΗΟΙ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΤΕΡΑΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΗΔΑ ΜΟΥ ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΕΣΧΟΣ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΚΑΝΕΤΑΙ ΝΑ ΝΤΡΕΠΟΜΑΣΤΑΙ ΕΧΟΥΜΑΙ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΘΩΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑΤΙ??????????????????
ΤΕΤΟΙΟ ΚΟΜΠΛΕΞ!!ΚΤΗΝΟΣ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Ο ΣΚΥΛΑΚΟΣ?