Ίσως να εγκαταλείφθηκε ο σκύλος που παραμένει εδώ και μέρες στην οδό Φλωρίνης στους Αγίους Αναργύρους Αττικής
Έκκληση για τη φροντίδα ενός σκύλου που πιθανότατα εγκαταλείφθηκε από τους δικούς του και παραμένει εδώ και μερικές ημέρες έξω από την είσοδο μια πολυκατοικίας…
pola perierga symvenoun stin ellada mas ..... gia psakste kalitera ti fteei!!! ( ego pantos perimeno ta xeirotera)
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ....ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ "ΑΝΘΡΩΠΟΙ" ΔΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΙΝΣΥΝΟΙ...ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ....
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΧΩΡΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΚΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΚΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΖΩΩΝ.ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΓΙΝΕΙ ΤΟ ΚΑΚΟ...ΑΥΡΙΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ. ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΣ {ΑΝΘΡΩΠΩΝ} ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΟΙ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ.