Το κουναβάκι απ' τη Φωκίδα πίνει γάλα με το μπιμπερό
Το μωρό κουνάβι που βλέπετε στις φωτογραφίες εντοπίστηκε μονάχο του στην ορεινή Φωκίδα πριν από 15 μέρες. Χωρίς τη μητέρα του – αφού ακόμα θηλάζει – δεν θα επιβίωνε και έτσι εστάλη στην ΑΝΙΜΑ στην Καλλιθέα της Αττικής για φροντίδα και περίθαλψη. Κάθε μέρα μεγαλώνει ολοένα και περισσότερο.
68 χρονια μετα την απελευθερωση της ελλλαδας απο τους ναζι θα εχουμε το θλιβερο προνομιο να δουμε δημοκρατικα εκλεγμενους ναζι μεσα στο ελληνικο κοινοβουλιο !!! ελπιζω πως οχι