Βρέθηκε θηλυκός σκύλος στο Ζούμπερι Αττικής μήπως τον χάσατε;
Οι εργαζόμενοι στην ταβέρνα «Το μαγέρικο της Σεβαστής» φροντίζουν τον θηλυκό σκύλο που εμφανίστηκε στην περιοχή και είναι πιθανότατα κάποιο από τα ζώα που ζούσαν…
Ο γάτος που βλέπετε είναι ένα πολύ φιλικό με τους ανθρώπους (ακόμα και με τα σκυλιά) ζώο, το οποίο περιφέρεται στον σταθμό του Η.Σ.Α.Π. στον Ταύρο. Από την συμπεριφορά του δείχνει ότι είναι από σπίτι. Αν τον χάσατε καλέστε στο τηλέφωνο: 6949960607. Ο ψιψίνος είναι αστείρωτος και κινδυνεύει από άλλα ζώα και τους ανθρώπους καθώς είναι εξαιρετικά φιλικό, ήρεμο και χαδιάρικο πλάσμα.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr