Χάθηκε αρσενικός σκύλος στα Ροΐτικα Πατρών
Το αρσενικό τσοπανόσκυλο που βλέπετε χάθηκε στην περιοχή Ροΐτικα Πατρών στις 10 Νοεμβρίου. Το ζώο φοράει καφέ λουράκι, είναι μεγαλόσωμο και πολύ φιλικό. Αν το έχετε δει καλέστε στο 6936782560.
Βρέθηκε αρσενικό κουτάβι στο Μαρούσι Αττικής (επί της Αγ. Κωνσταντίνου στο ύψος της Νερατζιωτίσσης). Είναι περίπου 3,5 μηνών. Φορούσε καφέ περιλαίμιο και εντομοαπωθητικό λευκό κολάρο. Δεν φέρει τσιπ.
Όποιος το αναζητά να επικοινωνήσει στο τηλέφωνο: 6934002001.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr