Μαυρόασπρος γάτος από σπίτι βρέθηκε στο Χαϊδάρι
Η μαυρόασπρη γάτα που βλέπετε εντοπίστηκε στο Χαϊδάρι να κοιμάται στο χαλάκι της εισόδου μιας πολυκατοικίας επί της οδού Κωστή Παλαμά για ώρες. Είναι πολύ φιλικό ζώο και χαδιάρικο με τους ανθρώπους. Είναι σίγουρα μαθημένο σε σπίτι. Προφανώς κάποιοι τον έχουν χάσει! Φοράει και λουράκι με το όνομα του επάνω.
Καλησπέρα σας και καλή χρονιά.
Διάβασα την αγγελία σας σας ρωτώ , ότι εάν μέχρι τώρα δεν έχει βρεθεί ο κάτοχος του και εσείς ενδιαφερόσαστε να τον δώσετε ,μήπως μπορώ να τον επισκεφθώ ; Εγώ ενδιαφέρομαι να υιοθετήσω ένα σκύλο μικρού μεγέθους , μένω σε διαμέρισμα και θέλω να είναι από 2 χρονών και άνω.
Τηλ : 6932777623
Φιλικούς Χαιρετισμούς
Γεώργιος Αργυρός