Οι εργαζόμενοι στο Λιμεναρχείο Στυλίδας μετέφεραν την εξαντλημένη χήνα
Στις εγκαταστάσεις τις ΑΝΙΜΑ στην Καλλιθέα έφτασε η εξαντλημένη χήνα που εντοπίστηκε στην περιοχή της Στυλίδας μη μπορώντας να διαφύγει από τα τσιμπήματα των γλάρων.…
Η Μαριάννα Ρίζου, μέλος της Φιλοζωικής Ομάδας Λαγονησίου, επισημαίνει ότι ζώα που έχουν σωθεί από τις φλόγες συγκεντρώνονται στο «To Αδεσπιτάκι» στη λεωφόρο Καλυβίων 67.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr