Θα μεταφέρετε ζωάκι από και προς την Αθήνα μέχρι τη Δράμα ή τη Θεσσαλονίκη;
«Προσπαθούμε να οργανώσουμε τη μεταφορά ενός σκύλου προς υιοθεσία από τη Δράμα προς την Αθήνα και συγχρόνως και ενός άλλου από την Αθήνα προς τη Θεσσαλονίκη. Εάν υπάρχει κάποιος ενδιαφερόμενος για παρόμοια διαδρομή και να γίνουν οι μεταφορές οικονομικά εφικτές για όλους, παρακαλούμε ειδοποιήστε μας στα τηλέφωνα 6976438994, 2108134492».
Μπραβο στον ανθρωπο που ξεκινησε να προσφερει τροφουλες για τα αδεσποτα ζωακια!
Για τη σημερινη μερα, 4 Οκτωβριου, ευχομαι μεσα απο την καρδια μου εμεις οι ανθρωποι να γινουμε πραγματικα αυτο που δηλωνει η λεξη, γιατι μεχρι στιγμης ειμαστε τερατα και το πιο αιμοβορο ειδος στον πλανητη.
Να σταματησει η βια και ο βασανισμος των αθωων ψυχων και να προσφερουμε μονο αγαπη, χαρα και ασφαλεια σε αυτα ατα ακακα πλασματα.
Ζωακια μου, ψυχουλες μου, αγαπες μου, χρονια πολλα σε ολα και μακαρι να ερθει η μερα που θα ζησετε σε εναν καλυτερο κοσμο!