«Και 1 θύμα ρατσιστικής βίας είναι πολύ!»
Αυτό το σκίτσο του Πάνου Ζάχαρη δημιουργήθηκε με αφορμή τη Διεθνή Ημέρα για την Εξάλειψη των Φυλετικών Διακρίσεων και αναρτήθηκε μαζί με τις γελοιογραφίες και τα σκίτσα άλλων 11 δημιουργών στην ιστοσελίδα www.1againstracism.gr. Η έκθεση αυτή φιλοξενείται και στον πολυχώρο The Hub (Αλκμήνης 5 & Σφηττιών 3, Γκάζι) και αξίζει να της ρίξετε παραπάνω από μια ματιά.
Οποτε βαζω καποιο ταπερ με νερο μετα απο λιγο δεν ξερω ποιος το πεταει ισως και οι οδοκαθαριστες παρ ολο που φροντιζω να το τοποθετω μεσα στο λακο με το δεντρο και δεν ενοχλει κανενα