Χανιά: Δωρεάν μάθημα θετικής εκπαίδευσης με κάθε υιοθεσία
Ο Φιλοζωικός Σύλλογος Χανίων «Η ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΤΩΝ ΖΩΩΝ» προσφέρει δωρεάν ένα μάθημα θετικής εκπαίδευσης σ’ εκείνους που υιοθετούν σκυλάκια, τα οποία βρίσκονται υπό την αιγίδα του. Οι εκπαιδευτές Άννα και Άλεξ που ζουν και εργάζονται στα Χανιά προσφέρουν τις γνώσεις τους για να σας βοηθήσουν να συμβιώσετε χωρίς προβλήματα με το ζωάκι που θα επιλέξετε να γίνει μέλος της οικογένειας σας και σύντροφος σας εφ’ όρου ζωής.
Ποσο εχει η φύλαξη αδέσποτων Σκυλων με την ημέρα ;
EMEIS AYTO TO KANOYME XΩΡΙΣ ΧΡΗΜΑΤΑ
Thomai , Φροντιζω επί σειρά ετών στο παλαιό πατρικό μας σπίτι -που άδειασε κάποια στιγμή απ τους ενοικιαστες - πολλά γατάκια που ήταν κάποτε αδεσποτα και δυστυχισμένα .Τ´αγαπω όλα παρά πολύ και τα φροντίζω .
Το πρόβλημα μου όμως σήμερα είναι ότι αυτό το σπίτι πρέπει να πουληθεί για λόγους μεγάλης ανάγκης.Όλα τα γατάκια μου προσωρινά μέχρι να ολοκληρωθούν οι διαδικασίες πωλησης του σπιτιού και ν’αποκτησουν νέα στέγη πρέπει να στεγαστούν κάπου .Δεν μπορώ να λύσω αυτό το μεγάλο πρόβλημα που με απασχολεί βασανιστικά. Μήπως μια ιδέα σου θα με βοηθούσε ? Ισως σε κάποιο χώρο με κάποιο χαμηλό ενοίκιο ? Θα σου ήμουν ευγνώμων
Είμαι σε απόγνωση……..
Ευχαριστω θερμά
18/2/23
Αθηνά Τηλ 6932 601 332