Στη φάτνη της Ξάνθης αντί για το θείο βρέφος…
H Selva Manfredini - όπως εξήγησε στο www.zoosos.gr - τράβηξε πέρυσι αυτή τη φωτογραφία στην πόλη της Ξάνθης και στην πλατεία όπου είχε στηθεί η φάτνη με το θείο βρέφος…
Τη ζεστασιά της φάτνης αναζήτησαν οι αδέσποτες γάτες του Μούδρου. Η φωτογραφία που δημοσίευσε στο facebook Πολιτιστικός Σύλλογος Μούδρου «Παύλος Κουντουριώτης» δείχνει την ανάγκη των ζώων για ζεστασιά.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr