Ξεχασιάρη ακόμα να κλείσεις ραντεβού για να στειρώσεις το ζώο σου;
Ακόμα μια εξαιρετική αφίσα που προωθεί την ανάγκη στείρωσης όχι μόνο των αδέσποτων αλλά και των οικόσιτων κατοικιδίων. Και αυτή από τη γραφίστρια Άννα Παπακωνσταντίνου.
O Νίκος Παπαδόπουλος, ο δημιουργός του http://plasticobilism.blogspot.gr και του http://plasticobil.blogspot.gr που εικονοποιεί με πρωταγωνιστές Playmobil ό,τι συμβαίνει γύρω μας μας εύχεται για το νέο έτος.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr