Η γάτα της βιτρίνας!
Τη ψιψίνα την είδαμε την Κυριακή 22 Ιουνίου να στέκεται στη βιτρίνα και στη συνέχεια να κόβει βόλτες μέσα στο κατάστημα υποδημάτων στη Θεσσαλονίκη στην οδό οδού Αγίου Δημητρίου.
Η Δανάη επιτηρεί το χώρο στην αίθουσα των ειδήσεων πριν ξεκινήσει η γενική συνέλευση των δημοσιογράφων της ΕΡΤ στο Ραδιομέγαρο… Τελικά το μόνο που εντόπισε ήταν η σπανακόπιτα που έτρωγε μια συνάδελφος…
Διαβάστε επίσης:
«Κοινωνία ΤΕΤ@ΕΡΤ»: Η εκπομπή – αφιέρωμα για όσα συμβαίνουν εις βάρος των ζώων
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr