Η Μάρθα Φριτζήλα μαζί με τη γάτα της στη αφίσα
Η τραγουδίστρια Μάρθα Φριτζήλα φωτογραφήθηκε μαζί τη γάτα της την Ιστάρ για τις ανάγκες της αφίσας σχετικά με το πρόγραμμα των παραστάσεων στο «Άνοδος Live Stage». Η Μάρθα Φιρτζήλα μιλώντας στο http://tospirto.net εξήγησε γιατί φωτογραφήθηκε με την ψιψίνα της από τον Ορφέα Εμιρζά.
Να γινω κακια τωρα, Χρυσοψαρο: Καθε που κλεινω τον κηδεμονα μου σε θαλαμο αεριων χορευει απο τη χαρα του.....
Ποση ηλιθιοτητα μπορει να κουβαλαει ενα ατομο; Ημαρτον Θεε μου....