Χάθηκε θηλυκός σκύλος στη Μαρίνα Ζέας στον Πειραιά
Ο θηλυκός σκύλος που βλέπετε χάθηκε στις 23 Δεκεμβρίου 2020 στη Μαρίνα της Ζέας στον Πειραιά. Φορούσε κόκκινο περιλαίμιο και φέρει αριθμό ηλεκτρονικής σήμανσης…
Νεότερη Ενημέρωση: Ο σκύλος βρέθηκε 11 Μαρτίου στο σημείο που είχε χαθεί.
«Χάθηκε από το εξωκκλήσι του Αη Γιώργη στο Μεγάλο Βάλτο Κορινθίας την Δευτέρα, 5 Μαρτίου στις 11 το πρωί. Είναι 13 ετών, φορά κολάρο με το όνομα της Τριξυ, κόκκινη κορδέλα, κ είναι πολύ φιλική. Είναι άρρωστη κ παίρνει καθημερινά αγωγή. Ακούει στο όνομα της εξαιρετικά. Δίδεται αμοιβή.
Τηλ. Βασιλης.».
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr