Χάθηκε αρσενικός στειρωμένος σκύλος στο Χαϊδάρι Αττικής
Στο Χαϊδάρι της Αττικής χάθηκε ο αρσενικός σκύλος που βλέπετε, ο οποίος φοράει κόκκινο και μπλε περιλαίμιο με τον κωδικό του ΔΙ.ΚΕ.Π.Α.Ζ. Αν τον δείτε…
Η Λούση είναι θηλυκό ημίαιμο Λαμπραντόρ και χάθηκε από το σπίτι της στην περιοχή Καρελά Κορωπίου Αττικής. Είναι σκύλος μπεζ - κανελί χρώματος, μεσαίου μεγέθους. Έχει σημάδι στην μουσούδα και είναι πολύ ντροπαλή. Όποιος την έχει δει να καλέσει στο τηλέφωνο: 6945587159.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr