Χάθηκε θηλυκός σκύλος στην Παλλήνη Αττικής
Η σκυλίτσα που βλέπετε χάθηκε την Κυριακή 27 Οκτωβρίου στην Παλλήνη στην οδό Μιλτιάδου. Τη λένε Ηρώ αν την έχετε δει καλέστε στο τηλέφωνο: 6947890798.
Στις 7 Οκτωβρίου ο αρσενικός σκύλος που βλέπετε χάθηκε στην περιοχή της σήραγγας του Αρτεμισίου στην Αργολίδα μεταξύ των χωριών Δούκα Βρύση και Κεφαλόβρυσο. Είναι μικρόσωμος σκύλος και τον φωνάζουν Μπρούνο. Αν τον δείτε καλέστε στο τηλέφωνο: 6942993131.
Η οικογένεια του δίνει αμοιβή.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr