Αθώωσαν τον πρώην αντιδήμαρχο παρά τις άθλιες συνθήκες στο Δημοτικό Κυνοκομείο Σερρών
Στις 13 Μαρτίου εκδικάστηκε από το Τριμελές Πλημμελειοδικείο Σερρών η καταγγελία της Πανελλαδικής Φιλοζωικής και Περιβαλλοντικής Ομοσπονδίας (Π.Φ.Π.Ο.) σχετικά με τις απαράδεκτες συνθήκες που επικρατούσαν στο Δημοτικό Κυνοκομείο Σερρών εις βάρος των έγκλειστων ζώων.
Giati re kathiki????????????????????????????
Kako psofo na exei pigenontas stin kolasi.