Χάθηκε σκύλος στα Μελίσσια Αττικής
Η Ελπίδα αγνοείται από την περιοχή των Άνω Μελισσίων από τις 17 Σεπτεμβρίου. Φοράει δερμάτινο καφέ λουράκι με τρούκς και λευκό αντιπαρασιτικό περιλαίμιο. Είναι τσιπαρισμένη.…
Από τις 13 Ιανουαρίου η Έλενα Καπάτου αναζητεί την αρσενική γάτα της η οποία χάθηκε από το σπίτι τους στη διασταύρωση των οδών Αναστασίου Γενναδίου και Λιακαταίων στου Γκύζη στην Αθήνα.
Το ζώο κυνηγώντας μια μύγα έσκισε τη σήτα και έπεσε στον ακάλυπτο με αποτέλεσμα να εξαφανιστεί. Ακούει στο όνομα Μπέμπης και είναι φοβικός. Έχει μαύρη ούρα, μαύρη στάμπα στα πλευρά και στο κεφάλι. Αν δείτε τη γάτα καλέστε αμέσως στο τηλέφωνο: 6942871542.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr