Θεσσαλονίκη: Νεαρός έπεσε στον Θερμαϊκό και πνίγηκε στην προσπάθεια του να σώσει τον σκύλο του;
Νεκρός ανασύρθηκε απόψε ένας νεαρός άνδρας ηλικίας περίπου 19 ετών ο οποίος βούτηξε στη θάλασσα λίγο πριν τις 21:00 στην παραλία της Θεσσαλονίκης στη λεωφόρο…
κ Δαμιανου ειμαι κατοικος Αμαρουσιου..ενημερωστεμε σας παρακαλω για την εξελιξη της δημιουργιας του φιλοζωικου συλλογου..ενδιαφερομαι για το θεμα αυτο.επισης απο μια αναρτηση στο διαδυκτιο πληροφορηθηκα για τις απειλες του ιδιοκτητη του καταστηματος "Μυθος"..οτι θα δηλητηριασει τα αδεσποτα της πλατειας Κασταλλιας..μετα την απειλη του 6 γατουλες στην περιοχη βρεθηκαν δηλητηριασμενες...εχεται κατι υπ'οψιν σας???ευχαριστω..
Ευχαριστώ πολύ για την άμεση ανταπόκριση με την καταχώριση της έκκλισής μου για τη δημιουργία φιλοζωϊκού συλλόγου στο Μαρούσι. Χρειάζονται 25 άτομα για να ξεκινήσουμε τις νομικές διαδικασίες που θα μας κάνουν "Σύλλογο".
Ελπίζω να έχουμε σύντομα τις ποθητές συμμετοχές ώστε να προχωρήσουμε το συντομότερο δυνατό στην πιο οργανωμένη δράση για τη διάσωση και ανακούφιση των τετράποδων φίλων μας.